KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 14072074
nr 1407 2074
Ulla-Britt Hede
(f. 1946), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, daterad -00, ca 72x70 cm, oramad
Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:57:48
5/7 14:41:59